Szólj hozzá! Egyéb epizódok: Epizód lista Szerkeszd te is a! Ha hiányosságot találsz, vagy valamihez van valamilyen érdekes hozzászólásod, írd meg nekünk! Küldés Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak. Kérjük, forrásmegjelöléssel támaszd alá a leírtakat! Hozzászólások Kép csatolása Spoiler Offtopik Budapest Kertmozi - Városmajor - Virág Benedek Ház Buda Bed Cinema - Ágymozi Autósmozi - Fővárosi Autópiac Budapest Westend Drive-In Cinema Autósmozi Cinema City Allee Cinema City Aréna Müpa Autósmozi Újpesti autósmozi Cinema City Campona Kino Cafe mozi Kedvenc mozik szerkesztése » Adblock detektálva Hirdetésblokkolód kikapcsolásával segíthetsz, hogy a továbbra is ingyenes, minőségi tartalmat biztosíthasson. Rendben, kikapcsoltam Hogy tudom kikapcsolni? Köszönjük,

Se seasons

békéscsaba 1912 előre mez

Vasas FC-Békéscsaba 1912 Előre 6-0 |Szurkolás| - YouTube

(80., 90+1. ), ill. Szarka Á. (23. ), Csizmadia Z. (33. ) MESTERMÉRLEG Schindler Szabolcs: – Az első félidő után volt még negyvenöt percem Békéscsabán, de a csapat bizonyította, hogy van tartása, és meghosszabbította pár nappal az edzői állásomat. Mindenkinek el kell döntenie, hogy melyik irányba megyünk. Ma kaptam egy jelzést a csapat részéről, hogy mindenki százszázalékosan beleáll a munkába. Az első félidő gyenge volt, a másodikban viszont megmutattuk, hogy nulla kettőről is képesek vagyunk nyerni. A csapatnak szeretnék gratulálni! Kis Károly: – Rendkívül csalódott vagyok, hiszen az első félidőben a két gólon kívül még voltak lehetőségeink, sőt a második félidő elején is, így el kellett volna döntenünk a találkozót. Ehelyett egyszer hibáztunk, amivel felhoztuk a hazaiakat, és ők ezt jól használták ki. ÖSSZEFOGLALÓ Lassan melegedtek be a csapatok, az első komolyabb helyzet jó negyedóra elteltével a békéscsabai kapu előtt alakult ki. Hét perccel később tetszetős akció végén Szarka találatával már vezetett a Veszprém megyei együttes.

Vezetőedző: Schindler Szabolcs Gólszerzők: Ihrig-Farkas Sebestyén (12., 53. és 86. perc), Feczesin Róbert (15. perc), Zimonyi Dávid (77. perc), Szilágyi Szabolcs Krisztián (80. perc). Sárga lapok: Szivacski Donát (67. perc), Váradi Ádám (74. perc), Mikló Roland (65. és 82. perc – kiállítva). A csabaiaknál eltiltás miatt hiányzott Király Patrik, Lukács Raymond és Szabó Péter a vasárnap délutáni találkozón. Lendületesen kezdett a listavezető, a 3. percben Hodonicki mentett Radó elöl. Az első negyedórában kétgólos előnyt szerzett a Vasas a bizonytalankodó csabai védelem mellett. A 21. percben Horváth Péter indítása után Pantovic került helyzetbe, de Hinora beérte és szerelni tudta. Öt perccel később a másik oldalon Farkas Márk mentette Radó lövését. A 35. percben szöglet után Horváth Péter 17 méteres lövését védte Jova kapus. A 41. percben Berecz lőtt 20 méterről fölé egy visszagurított labdát. Fotó: Dömötör Csaba A szünetben Schindler Szabolcs cserélt, Puskás Gábor helyére Máris Dominik állt.

Békéscsaba 1912 Előre Futball Zrt. rövid céginformáció, cégkivonat, cégmásolat letöltése

A 63. percben újabb gólt szerzett a Békéscsaba: Nikola Pantovic egy kisszögletet követően tört be a hazai tizenhatoson belülre, majd kilőtte a kapu hosszú sarkát (0:3). Három perccel később szépített a házigazda: Molnár Gábor tekert középre, a beadást a csereként beálló Eppel Márton fejelte a csabai hálóba (1:3). A 73. percben Könyves Norbert tekert 20 méterről, a lövést Winter Dániel kiütötte, majd az ismétlésre érkező Horváth Zoltán a kapu mellé pöckölte a labdát. A 77. percben újabb gólt szerzett a DVTK: egy szögletet követően Horváth Zoltán emelkedett a legmagasabbra és fejelt a csabai kapuba (2:3). Óriási nyomást helyezett a hazai csapat a Békéscsabára, a 81. percben közel álltak a diósgyőriek az egyenlítéshez: Könyves Norbert tört be a tizenhatoson belülre, Eppel Mártonnak passzolt, aki a felső sarok irányába lőtt, de a csabai kapus újabb óriási bravúrt bemutatva védett. A 86. percben már Winter Dániel sem tudta megmenteni csapatát: a csabai kapu előtt kialakult kavarodás után Jurek Gábor 20 méterről lőtt az alsó sarokba, ezzel kiegyenlítette a mérkőzés állását (3:3).

Czuczi Márton Kapus - Hátvéd Középpályás Csatár Lőrinczy Attila Kertész Tamás Bényei Balázs Jegyzetek [ szerkesztés] ↑ a b Szerb mentalitás, angol diploma, kiváló magyar referenciák, - 2014. augusztus 15. ↑ BÉKÉSCSABA 1912 ELÖRE SE TRANSFERS 14/15 ↑ Korszerűbb, szebb lett az Előre székház, ↑ Ősztől már minden nézőnek lesz ülőhelye az Előre meccseken, ↑ Az abszolút gólkirály Békéscsabán folytatja, ↑ Viczián Ádám két, Berki Péter egy évre írt alá a lilákhoz, ↑ Szurkolói ankét, ↑ Balogh Miklós ismét az Előrét erősíti, ↑ a b c A Békéscsaba 1912 Előre Futball Zrt. közleménye, ↑ Második helyen telel az Előre – értékelés Zoran Spisljak vezetőedzővel [ halott link],, 2014. 11. 27.

A viharsarki együttes 3:0-ra is vezetett, a Diósgyőr nagy hajrát produkálva kiegyenlített, ám a 91. percben Sipos Gábor volt a csabaiak nyerőembere. 2022. március 9. Labdarúgás: Kétgólos hátrányból fordított a Békéscsaba az Ajka ellen A 17. helyezett Békéscsaba 1912 Előre a 13. pozíciót elfoglaló Ajkát fogadta hazai pályán a labdarúgó NB II-ben szerda este. A vendégek félidőben 2-0-ra vezettek, majd a második játékrészben háromszor is betalált a viharsarki együttes, így 3-2-re megnyerte a találkozót! Nehéz helyzetből várja a Békéscsaba az Ajka elleni összecsapást Szerdán, a hétközi 27. fordulóban az FC Ajkát fogadja hazai pályán a Békéscsaba 1912 Előre a labdarúgó NB II-ben! 2022. március 6. Sorozatban ötödik bajnokiján maradt nyeretlen a Békéscsaba A labdarúgó NB II 26. fordulójában a 13. helyezett Soroksár a 16. Békéscsabát fogadta. Hetven percen keresztül nem alakult ki igazán nagy helyzet egyik kapu előtt sem, a hajrában a Soroksár azonban három perc alatt kétszer is betalált, így 2–0-ra megnyerte a találkozót.

• NB II: Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka - NSO

2022. április 3. Labdarúgás: 6–0-ra kiütötte a Vasas a Békéscsabát A két hetes válogatott szünet után a listavezető Vasas FC otthonában folytatta szereplését a Békéscsaba 1912 Előre a labdarúgó NB II 30. fordulójában. Schindler Szabolcs együttesének nem termett sok babér a mérkőzésen, a fővárosi együttes már negyedóra elteltével 2–0-ra vezetett, végül pedig kiütötte a Békéscsabát. Tovább olvasom 2022. március 20. Kapusának köszönhetően, emberhátrányban úszta meg a vereséget a Békéscsaba Már rögtön a mérkőzés elején hátrányba került a Békéscsaba 1912 Előre a Csákvár elleni mérkőzésen a labdarúgó Merkantil Bank Liga 29. fordulójában, de alig három perc alatt egyenlített. A mérkőzés befolyását nagyban befolyásolta a hazaiak emberhátránya, azonban végül nagyot küzdve, Winter Dániel bravúrjainak köszönhetően elkerülték a vereséget. 2022. március 13. Gólgazdag mérkőzésen nyert a 2. helyezett otthonában a Békéscsaba 1912 Előre A másodosztály egyik bajnokesélyeséhez, a DVTK-hoz látogatott a Merkantil Bank Liga 28. fordulójában a Békéscsaba 1912 Előre vasárnap délután.

békéscsaba 1912 előre se managers

2020. 09. 01. Hírek Gyorsan és egyszerűen elérheted a legfontosabb, folyamatosan aktualizált információkat, ha az itt (lejjebb) található megfelelő gombokra kattintasz! MENETREND – EREDMÉNYEK 2021/2022 SPORTFEJLESZTÉSI PROGRAM 2021/2022 PÁLYARENDSZABÁLYOK PROSPEKTUS KAPCSOLAT EDZŐK – MUNKATÁRSAK JELENTKEZÉS 2022. 04. Eredmények, Eredmények U13, 2021/2022 Gödöllői SK – Békéscsaba 1912 Előre SE 6-2 (1-1) Időpont: 2022. április 3. (vasárnap) 13:00 óra Helyszín: Gödöllő, Szűcs Lajos Sportcentrum Gólszerzők: Győrfi Ferenc (22. és 66. perc), Horváth Kristóf (39., 49. és 51. perc), Rejtő Olivér (63. perc), László Olivér (70. perc), Kovács Kende Ádám (79. perc). Jegyzőkönyv 2022. Eredmények, Eredmények U12, 2021/2022 0-2 (0-1) Időpont: 2022. (vasárnap) 11:00 óra Gólszerzők: Rucz Balázs (16. perc), Balla Zsombor (56. perc). Sárga lapok: Jass Roland (7. perc), Olenyik Lázár Dávid (52. perc), Szikora Patrik (53. perc). Piros lap: Bucinca Arián (70. perc). 2022. Eredmények, Eredmények U19 Leány, 2021/2022 Leány Regionális U-19 Keleti csoport 15. forduló Mezőkövesd Zsóry FC – Békéscsaba 1912 Előre SE 2-4 (1-1) Időpont: 2022. április 2.

Kettő nullás ajkai vezetés után kevesen hitték a nézőtéren, hogy végül a Békéscsaba hagyja el győztesen a pályát a labdarúgó NB II 27. fordulójában, pedig így történt. A szünet után a csabai gólzsák, Hodonicki Márk találatával, majd Lukács Raymond duplájával a hajrában fordította meg az állást a lila-fehér mezes hazai csapat. Harapófogóban az ajkaiak egyik gólszerzője, Csizmadia Zoltán (fehérben) (Fotó: Imre György/Békés Megyei Hírlap) LABDARÚGÓ NB II 27. FORDULÓ BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE–FC AJKA 3 –2 ( 0 –2) Békéscsaba, 350 néző. Vezette: Antal Péter (Tőkés Róbert, Szilágyi Norbert) BÉKÉSCSABA: Winter – Farkas M., Albert (Máris, a szünetben), Bora – Hodonicki, Bor (Mikló, 74. ) – Váradi (Horváth P., 74. ), Fazekas L. (Sipos, a szünetben), Pantovics – Tóth D. (Ilyés, 66. ), Lukács R. Vezetőedző: Schindler Szabolcs AJKA: Horváth D. – Szűcs K., Heffler T., Tar, Tajthy – Csemer, Kenderes (Görgényi, 82. ) – Lehoczky, Csizmadia Z. (Sejben, 76. ), Tóth G. (Murka, 82. ) – Szarka Á. Vezetőedző: Kis Károly Gólszerző: Hodonicki (65.

Fri, 22 Jul 2022 22:42:05 +0000