7939v.com

Ferenc Névnap 2021

Rádió Közvetítés Foci Vb

Ismét az MTV fogja élőben közvetíteni a labdarúgó világbajnokságot. Gundel Takács Gábor, Menczer Tamás, Mezei Dániel és P. Fülöp Gábor feladata lesz a tudósítás (Knézy Jenő kikerült a keretből). Sajnos a nagy időeltolódás miatt a mérkőzések igen késői időpontban kerülnek megrendezésre. A nemzetközi szövetség döntésének értelmében a vb-meccseket közép-európai idő szerint 16:00, 18:00, 19:00, 20:00, 22:00 és 24:00-s kezdéssel rendezik meg. A nyitómérkőzés az elődöntők, valamint a bronzmérkőzés 22:00-kor kerül megrendezésre, a döntőt pedig itteni idő szerint 21:00-kor láthatjuk majd. Az M1 és az M2 fogja párhuzamosan közvetíteni mind a 64 mérkőzést. Minden mérkőzést megismétel másnap az M1 (10. 00-kor és 14. 30-kor), s a nap első, 18 órakor kezdődő meccse előtt 45 perces összefoglaló műsort sugároz. Ismétléseket emellett a Digi TV-n is lehet majd látni.

7. Rádió közvetítés foci vb login
  8. Tech: Hogyan nézheti ingyen telefonján vagy laptopján a focivébé összes meccsét? | hvg.hu
  9. Meglepetés? A címvédő németek kikaptak Mexikótól! - NSO
rádió közvetítés foci vb.developpez.com

Az első percben Jérome Boatengnek kellett mentenie a saját kapuja előtt. A németek Timo Werner révén veszélyeztettek először. Manuel Neuernek és társainak pedig résen kellett lenniük hátul, mert a mexikói támadások, beadások rendre veszélyt keltettek. A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE! (Fotók: AFP) RAFA MÁRQUEZ: 5! A mexikóiaknál csereként beálló Rafa Márquez, aki ezzel ötödik vb-jén lépett pályára. Erre korábban csak honfitársa, a kapus Antonio Carbajal, illetve a (nyugat)német legenda, Lothar Matthäus volt képes. Márquez az első játékos, aki öt vb-n vett részt csapatkapitányként. A túloldalon Carlos Salcedo kis híján öngólt szerzett, Werner és Toni Kroos lövése pedig nem okozott gondot Guillermo Ochoának. A 35. percben pedig földrengést észleltek Mexikóban. Nem véletlenül: Sami Khedira labdavesztése után a közép-amerikai válogatott négy passzból pazar kontrát vezetett, amelynek végén az élete első vb-jén szereplő Hirving Lozano kicselezte Mesut Özilt, és Neuer kapujába bombázott.

Fri, 22 Jul 2022 20:12:24 +0000