7939v.com

Ferenc Névnap 2021

Otp Bank Újpest

NB I, 24. forduló: péntek: Puskás Akadémia FC-Paksi FC 20. 00 szombat: Debreceni VSC-Újpest FC 14. 30 Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC 17. 00 MTK Budapest-Budapest Honvéd 19. 30 vasárnap: Kisvárda Master Good-Gyirmót FC Győr 14. 30 MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC 17. 00 A tabella: 1. Ferencváros 23 14 4 5 39-19 46 pont 2. Puskás Akadémia FC 23 12 5 6 31-25 41 3. Kisvárda Master Good 23 11 8 4 38-24 41 4. Paksi FC 23 10 4 9 60-46 34 5. ZTE FC 23 9 6 8 33-39 33 6. MOL Fehérvár FC 23 8 5 10 28-31 29 7. Budapest Honvéd 23 8 4 11 39-39 28 8. Debreceni VSC 23 7 7 9 38-38 28 9. Újpest FC 23 7 6 10 31-35 27 10. Mezőkövesd Zsóry FC 23 7 6 10 26-38 27 11. Gyirmót FC Győr 23 6 7 10 24-33 25 12. MTK Budapest 23 5 6 12 17-37 21

1. OTP Bank Liga, Újpest FC - MTK Budapest mérkőzés | MédiaKlikk

OTP Bank Liga, Újpest FC - MTK Budapest mérkőzés | MédiaKlikk

otp bank újpest de

A dobogós helyen álló csapatok közül az utóbbi hetekben visszafogottan teljesítő Puskás Akadémiára vár a legnehezebb feladat a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában, ugyanis a negyedik Paksot fogadja. A felcsúti együttes néhány hete még vezette a tabellát, a legutóbbi négy körben viszont mindössze egy pontot szerzett, így már öt pont a hátránya a címvédő és listavezető Ferencvárossal szemben. A Puskástól komoly formajavulásra volna szükség a pénteki meccsre, különösen a támadójátékban, mivel a négy találkozón csupán két gólra volt képes, ami a Paks ellen különösen vészjósló lehet. Hornyák Zsolt tanítványainak ugyanis szinte biztosan több találatra lesz szükségük a sikerhez Bognár György csapata ellen, mely "számolatlanul" szerzi a gólokat az idényben. A Paks az eddigi 23 fordulóban 60-szor volt eredményes, utóbbi öt meccsén pedig 15-ször. A csapatnak egyértelműen a védekezés a "gyengéje", amit jól mutat, hogy 46 kapott gólja a legtöbb a mezőnyben, igaz, amíg ebben a kategóriában "csak" héttel előzik meg a második legrosszabb Zalaegerszeget és Budapest Honvédot, addig a szerzett gólok tekintetében 21-gyel jobbak mint a második legeredményesebb Honvéd és Ferencváros.

A hátralévő időben a házigazda nem tudott újítani, az eredmény nem változott. Az Újpestnek ezzel megszakadt az öt forduló óta tartó veretlenségi sorozata, amelyben egy döntetlen mellett négyszer nyert. A két együttes legutóbbi 14 egymás elleni bajnoki összecsapását tekintve a Budapest Honvéd másodszor kerekedett az Újpest fölé, hét döntetlen és öt vereség mellett. A kispestiek ezt megelőzően 2019 augusztusában nyertek az újpestiek ellen, akkor is vendégként. Borítókép és képek: Patkós Imre/Sport365

A Puskás Akadémia tehát magabiztosan nyert és folytatta tavaszi menetelését, ami egyre inkább úgy tűnik, hogy akár a bajnoki cím felé is tarthat… Ferencvárosi TC – Paks Lassan kijelenthető, hogy gödörben van a bajnoki címvédő. A kispadján Csercseszov mesterrel megújult Fradi, már túl van egy bukott rangadón a Puskás Akadémia ellen és egy szűken megnyert meccsen az Újpest ellen, ám a játék egyelőre beszédesebb, még a sovány eredményeknél is. Mindeközben a Paks kifejezetten gólerős és önbizalomtól duzzadóan kezdte a tavaszt, ebből a mentalitásból pedig az Üllői útra is sokat hozott. Ádám Martin félpályás góljával már öt perc után vezetett Bognár György csapata és a folytatásban is jóval magabiztosabb és veszélyesebb futballt tudott bemutatni a Paks, amely a szünetre Szabó Bálint találata nyomán kétgólos előnnyel ment. A második félidőben mindent megtett a Ferencváros a felzárkózás érdekében, hosszabb időre a kapujához is tudta szegezni a Paksot, de a kapufánál közelebb nem jutott a gólhoz a fővárosi csapat.

2022. 04. 06. (szerda) | Ma: Vilmos, Bíborka | Holnap: Herman 36-1-785-0366 Újpesti Napló Archívum Regisztráció Hirdetésfelvétel Hírek Összes hír Újpest Főváros Közlemény Egészségügy Rendőrségi Kultúra Sport ÚJPEST TV Teljes adások Ahogy történt Helyi érték Körkép Korrekt Mozaik Művészbejáró Újpesti Sport Hirdetmény Programok MEDIAAJÁNLAT | Kezdőlap Címke: OTP Bank Liga 13 Már Átrohantunk a Kisvárdán Szerző: Reichenberger Dániel Kisvárda, labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC Régen látott szép játékkal, nagyon fegyelmezetten győztük le a szabolcsiakat, és egyre távolodunk a kieséstől. 28 feb Hatalmas fordítással nyert az Újpest Pakson labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks, Újpest FC Nem nekünk állt a zászló, de túllépett a csapat az első félidő gondjain. 8 Újpest FC: két ajánlat is érkezett a klubért eladás, Jurácsik Mátyás, OTP Bank Liga, Roderick Duchatelet, Újpest FC Lehet, hogy hamarosan eladják a klubot? 30 jan Kikapott az Újpest Mezőkövesden labdarúgás, Mezőkövesd, NB 1, OTP Bank Liga, Újpest FC Voltak ugyan biztató jelek a múlt heti meccshez képest, de ez sem volt elég a pontszerzéshez.

A két együttes legutóbbi egymás elleni 15 mérkőzését tekintve csupán másodszor nyertek a lila-fehérek. OTP Bank Liga, 26. forduló: Újpest FC-MTK Budapest 2-0 (0-0) Szusza Ferenc Stadion, 3269 néző gólszerzők: Katona (63. ), Zivzivadze (82. ) Forrás: MTI OTP Bank Liga Újpesti győzelmével ismét a tabella élére került a Ferencváros 30/01/2022 21:32 Labdarúgás A Manchester Cityt működtető csoport megvásárolhatja a 17 éves magyar tehetséget 27/01/2022 11:17

A Debrecen ezzel a győzelemmel nemcsak magát taszította el a kiesőzónától, hanem a Fehérvárt is a dobogós helyezésektől. Mezőkövesd – Puskás Akadémia Nagy szériában, megnyert rangadókkal a háta mögött várta a mezőkövesdi fellépést a Puskás Akadémia, miközben a hazaiak több mint két hónapja nyertek utoljára bajnoki mérkőzést, így Supka Attila csapatának lassan akár kiesési gondjai is lehetnek. Az erőviszonyok, épp ezért ha nem is könnyed, de újabb győzelmi esélyekkel teli találkozót ígértek a felcsúti csapat számára. A kezdő sípszót követően pedig nagyon hamar kiderült, hogy a három pont megszerzése nem csak remény, Hornyák Zsolt csapata ugyanis ellentmondást nem tűrően fellépve, kreatív futballal irányított, a játék minden elemében felülmúlva ellenfelét. Mindehhez párosulva pedig még az előnyt is megszerezte a szünetre Baluta 15. percben lőtt góljával. A fordulást követően nem változott a játék képe, a félidő derekára Baluta megduplázta a felcsúti előnyt és bár Supka Attila igyekezett belenyúlni csapata játékába, a szépítésen kívül (Jurina, 68. p) nem tudott többet kihozni a hazai teljesítményből.

otp bank újpest auto

× A Bank360 sütiket használ, amelyek elengedhetetlenek az általa üzemeltetett Honlapok megfelelő működéséhez. A honlapokat látogatók igénye alapján a Bank360 további sütiket is felhasználhat, amik segítik a honlapok használatát, megkönnyítik a bejelentkezési adatok kitöltését, statisztikákat gyűjtenek a honlapok optimalizálásához és elősegítik a látogatók érdeklődésének megfelelő tartalmak meghatározását. A Bank360 sütiket használ a jobb működésért.

otp bank újpest login

A hajrában aztán úgy tűnt, Uzuni végleg lezárja a meccset, de les miatt a videoelemzés után érvénytelenítették a találatát. Ezt akár ki is használhatta volna az Újpest, azonban Simon Krisztián ziccert hibázott a 85. percben. Sőt, Uzuni aztán csak megszerezte a gólját, Aissa Laidouni középre adása után nagyjából 20 centiről kellett bepöckölnie a labdát az üres kapuba. Az albán támadó egy góllal, egy gólpasszal, valamint egy-egy kiharcolt büntetővel és kiállítással abszolút a mezőny legjobbja volt, vezetésével a Ferencváros továbbra is üldözi a Kisvárdát, amely vasárnap legyőzte a Debrecent. A nyeretlen Újpest három ponttal a 11., kieső helyen áll hét forduló után. Eredmények, OTP Bank Liga, 7. forduló: Ferencváros–Újpest 3–1 (2–1) Kisvárda–Debrecen 2–1 (0–1)

Az első félidőben egyértelműen jobban futballozott riválisánál a vendég Újpest, amely már az ötödik percben előnybe került, majd a szünetig sokkal többet birtokolta a labdát a házigazdáknál, és veszélyesebb támadásokat is vezetett. A játékrész hosszabbításában egy remekül kivitelezett szabadrúgás nyomán kétgólosra nőtt a fővárosiak előnye, így nyugodtan vonulhattak a szünetre. A fordulás után megélénkült a Debrecen játéka, amelynek azonban kicsivel több mint húsz percre volt szüksége a szépítéshez, akkor videobírózás után megítélt tizenegyest rúghatott Dzsudzsák, és nem hibázott. A hajdúsági együttes innentől kezdve tovább erőltette a támadásokat az egy pont megszerzése érdekében, míg az Újpest javarészt a védekezésre koncentrálva próbálta megőrizni egygólos előnyét. A fővárosiak erőfeszítéseit végül siker koronázta, így elvitték a három pontot Debrecenből. Eredmény, OTP Bank Liga 24. forduló: Debrecen-Újpest 1-2 (0- 2) Forrás: MTI OTP Bank Liga Megszakadt az Újpest nyeretlensége az MTK ellen 03/04/2022 15:11 OTP Bank Liga Kicsoda Baráth Péter, aki behívót kapott a válogatott keretbe?

Fri, 22 Jul 2022 19:22:31 +0000